Glasbena šola na daljavo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Učenje klavirja, kaj kupiti

2 posters

Go down

Učenje klavirja, kaj kupiti Empty Učenje klavirja, kaj kupiti

Objavlja  mazonkla Čet 29 Nov 2012 - 10:54

Pozdravljeni,

Končno sem se odločila, da se začnem učiti igranja klavirja to je moja dolgoletna želja. Igrala sem 6 let violino, ko sem bila v osnovni šoli a me nikoli ni zares zanimala, vedno sem hrepenela po klavirju.

Zanima me kaj naj si kupim za začetek da se lahko učim igranja, klavir bi si kupila kasneje mogoče čez 1 leto, če bom res tako željna igranja kot si mislim Very Happy

Ker bom to leto doma na porodniški se še nisem odločila ali bi šla v klasično šolo ali bi si naročila osnovni paket.

mazonkla

Število prispevkov : 1
Join date : 29/11/2012

Nazaj na vrh Go down

Učenje klavirja, kaj kupiti Empty Re: Učenje klavirja, kaj kupiti

Objavlja  genovefa Čet 29 Nov 2012 - 19:38

Hojla,

jaz sem se pred časom odločila kar za paket in ni mi žal. Sicer gre malo bolj počasi, ampak sem pa samostojna. Teško se je usklajevati na 100 koncih tako da je s tega vidika res v redu. Verjetno bi se z učiteljem učila veliko bolj poglobljeno, itd, itd. samo nimam pa tudi nekih strašnih ambicij, tako da ja, to je to. Vzela pa sem paket z njihovim sintesajzerjem ki je bil v akciji, tako da sem rešila tudi ta problem. Odločiti pa se moraš sama. Če se že misliš temu posvetiti je pa bolje da kar takoj, saj drugo leto boš spet razmišljala o drugem letu. Very Happy Tudi pri meni je bilo dolgo časa tako Very Happy
V vsakem primeru - veliko uspeha!

lp Geni

genovefa

Število prispevkov : 2
Join date : 08/08/2010

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu