Glasbena šola na daljavo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klavirska harmonika

2 posters

Go down

Klavirska harmonika Empty Klavirska harmonika

Objavlja  mat Sre 22 Okt 2008 - 22:55

Pozdrav
Mene zanima če bomo dobili v tisto stran za uporabnike še kakšne nove note za kalvirsko harmoniko.....
Aja sem predelal tistih 70 lekcij Very Happy Čeprav me moti da še ni nekaterih basov prikazanih... Precimo v enem takt je noter F, F akord, C, C akord? to me muči kako zaigram. Potem moli bi lahko bili vključeni pri basih, pa višaji pa nižaji.... Pa par lestvic bi bilo uporabno.


Nasplošno pa dober paket... Amapk predvsem za res začetnike. A bo kakšna višja stopnja? Pa da bi bile zajte malo težje zadeve. Bi mene takoj zanimalo.

LP
Pa res bi bilo lepo če bi note dali za klavirko noter.

mat

Število prispevkov : 16
Join date : 13/07/2008

Nazaj na vrh Go down

Klavirska harmonika Empty Re: Klavirska harmonika

Objavlja  Admin Čet 23 Okt 2008 - 18:11

Pozdravljeni,

hvala za informacije. Na stran za uporabnike bomo poizkusili čimprej dati na razpolago kaj težjega kar se tiče pesmi, sicer pa molove in durove lestvice lahko uploadamo da si jih malo preštudirate.

Kar se tiče nivoja pa je tako; seveda je paket prilagojen popolnim začetnikom, zato da lahko sami brez pomoči osvojijo inštrument. Razmišljamo tudi o nadaljevalji stopnji, vendar ne vemo točno kdaj bo ugledala luč sveta.

Lp Borut
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 25
Join date : 14/02/2008

https://glasbena-sola.forumakers.com

Nazaj na vrh Go down

Klavirska harmonika Empty Re: Klavirska harmonika

Objavlja  mat Čet 23 Okt 2008 - 20:15

No to bi bilo super, da bi dali gor molove in durove akorde. Pa mogoče še kakšne Sept ko moraš pri golici pa pri teh narodnih rabiš. Pa za hravške kalsike lahko date tudi kaj gor, pa english. Pa lahko so višaji pa nižaji zraven. Ker v tej osnovni stopnji ni tega

Aja za nadaljevalni progam pa že imate prvega kupca Very Happy

mat

Število prispevkov : 16
Join date : 13/07/2008

Nazaj na vrh Go down

Klavirska harmonika Empty Re: Klavirska harmonika

Objavlja  mat Čet 18 Dec 2008 - 22:39

pozdrav
Ker je veseli december bi lahko dali kakšne note za božične pesmi gor Smile
Jingel bells že imamo..
Lahko bi dali kakšno Belo snežinko , pa mogoče Silvestrski poljub..

Bi bilo lepo darilo tole..


Aja tisto za base ki so v enem taktu recimo c, c-dur, pa g, g-dur to so menjalni basi... To bi recimo tudi lahko vključili noter

mat

Število prispevkov : 16
Join date : 13/07/2008

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu