Glasbena šola na daljavo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vprašanje o zvezi s paketom Kitara

5 posters

Go down

Vprašanje o zvezi s paketom Kitara Empty Vprašanje o zvezi s paketom Kitara

Objavlja  Urban Ned 9 Nov 2008 - 22:26

Pozdrav!

O igranju kitare sem že dolgo razmišljal, vendar ni bilo v moji bližini nobene šole, in tudi ko sem bil še mlajši nisem imel ravno nagnjenost k branju poučnih knjig Very Happy, a sedaj, ko sem malo starejši sem se pa le odločil da investiram nekaj denarja k moji izobrazbi (pa tudi ubožujem to vrsto glasbe) da si kupim to stvar. Vendar imam nekaj vprašanj preden oddam naročilo:

1.) A se že da mogoče kupiti ta paket v kakšni trgovini v Mariboru oz. nekje v bližini (če JA - Ali se dobi zraven tudi kitara za 3 €, če NE - do kdaj bi bile na voljo)?
2.) A ze že da pri nakupu prek spleta plačevati na obroke?
3.) Do kdaj bodo na voljo Nadajevalni in Mojstrski paketi?

Za odgovore sem vam že vnaprej zahvalujem Wink

Lep pozdrav! Urban

Urban

Število prispevkov : 1
Join date : 09/11/2008
Age : 31

Nazaj na vrh Go down

Vprašanje o zvezi s paketom Kitara Empty Re: Vprašanje o zvezi s paketom Kitara

Objavlja  borut Pon 10 Nov 2008 - 11:31

Pozdravljeni Urban, hvala za vprašanja.

Zaenkrat se ne da kupiti paketa v Mariboru, vam pa pošljemo paket in kitaro za 3€ po pošti. (Sicer se dogovarjamo, vendar zaenkrat še ne vem kdaj bo zadeva stekla. Lahko pa pošljete svoj kontakt na mail borut@glasbena-sola.com in vas bomo kontaktirali ko bo to možno)

Pri nakupu preko spleta se ne da plačevati na obroke. To možnost imamo samo na sedežu v Ljubljani, plačilo pa je s Karanta kreditno kartico. Sicer pa pošljemo pakete po povzetju.

Nadaljevalne stopnje bodo na voljo nekje v dveh letih, če bo vse posreči. Trenutno končujemo violino in bobne ter delamo osnovno stopnjo za Nemško tržišče, potem pa se bomo lotili še nadaljevanja.

Lep pozdrav,
Borut

borut

Število prispevkov : 180
Join date : 14/02/2008

Nazaj na vrh Go down

Vprašanje o zvezi s paketom Kitara Empty Re: Vprašanje o zvezi s paketom Kitara

Objavlja  mat Pon 10 Nov 2008 - 23:18

Uh to pa je že kar dolga doba 2 leti Sad Sem mislil da bo kaj prej, pa sem se uštel...

Ker v dveh letih sam toliko napreduješ, da ti tole ni pootrebno.
Seveda ko bo navoljo kupim že zaradi tega da imam pač neko zbirko za učenje harmonike.

Vam pa rečem nič ni boljšega od igranja, igranja, igranja. Vaja dela mojstra pravijo in res je tako.

mat

Število prispevkov : 16
Join date : 13/07/2008

Nazaj na vrh Go down

Vprašanje o zvezi s paketom Kitara Empty Re: Vprašanje o zvezi s paketom Kitara

Objavlja  neznanka Ned 29 Mar 2009 - 19:13

se opravičujem k spet pišem sam me še neki zanima Laughing
a ta gradiva dobiš vsa na enkrat. pa kje je to srečanje s inštruktorjom?a to se lah zmenš kdaj pa kako? pa kokrat so te "kontolne"?pa to k naročiš paket kitara a to dobiš po pošti al prevzemeš? bounce pa še kk to plačas? a to nakažeš? cyclops
se opravičujem sam me dost zanima cheers Basketball jocolor

neznanka

Število prispevkov : 6
Join date : 28/03/2009

Nazaj na vrh Go down

Vprašanje o zvezi s paketom Kitara Empty Re: Vprašanje o zvezi s paketom Kitara

Objavlja  Admin Pon 30 Mar 2009 - 10:16

Pozdravljena, ni problema kar se tiče vprašanj Very Happy

Kompletno gradivo dobite ob nakupu paketa. Srečanje z inštruktorjem poteka preko skypa, lahko pa tudi v živo v Ljubljani.
Kontrolne lekcije (ki pa niso obvezne) so na sporedu 4x.
Paket običajno pošljemo po pošti in se plača po povzetju (poštarju).
Lahko pa tudi nakažete znesek na naš TR in vam potem pošljemo po pošti.

Mogoč je tudi lasten prezem na sedežu podjetja (vendar je potrebno predhodno naročilo).

Lp Borut
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 25
Join date : 14/02/2008

https://glasbena-sola.forumakers.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu