Glasbena šola na daljavo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klavirska harmonika

4 posters

Go down

Klavirska harmonika Empty Klavirska harmonika

Objavlja  tinko 7 Tor 14 Jul 2009 - 12:42

Lep pozdrav vsem forumovcem glasbene šole na daljavo, še posebno ljubiteljem klavirske harmonike. Tudi sam sem se končno odločil in si kupil harmoniko ter se pridružil članom šole na daljavo. Star sem 53 let, a leta niso toliko pomembna, kot volja in želja iz mladosti. Pri desetih letih sem začel z učenjem harmonike, a smo si trije delili eno harmoniko pri učitelju. Tako sva dva kmalu odstopila, tretji je nadaljeval. Med služenjem vojaškega roka sem kupil kitaro, ker sem imel možnost učenja. To je vsa moja glasbena podlaga. Sedaj se učim po programu, ki sem ga prejel, delam vaje v zvezku, vmes pa poskušam ujeti kako melodijo, ki jo imam napisano za kitaro. To mi popestri samo učenje. Zaenkrat nimam posebnih vprašanj. Vidim, da tudi drugim članom lepo uspeva po zastavljenem programu, ker zelo malo sprašujete. Zaenkrat le toliko in se še kaj oglasim. Alojz

tinko 7

Število prispevkov : 3
Join date : 08/07/2009

Nazaj na vrh Go down

Klavirska harmonika Empty Re: Klavirska harmonika

Objavlja  tinko 7 Pon 3 Avg 2009 - 2:42

Škoda, da premalo članov objavlja prispevke o napredovanju pri učenju inštrumentov. Program učenja je razumljiv, želel pa bi slišati mnenja, kako posamezniki napredujete, koliko vadite, kdaj ste obupali in zakaj. Zanima me tudi, kaj vas motivira, da nadaljujete: vsak dan boljši rezultati, nakup inštrumenta in paketa ali kaj tretjega.
Članov je veliko, prispevkov pa malo. Lepo bi bilo, da bi se več pogovarjali in se spodbujali pri učenju.
Pozdrav in veselo učenje še naprej. Alojz

tinko 7

Število prispevkov : 3
Join date : 08/07/2009

Nazaj na vrh Go down

Klavirska harmonika Empty Re: Klavirska harmonika

Objavlja  borut Tor 4 Avg 2009 - 21:08

Pozdravljeni,

ja, izgleda da je kar večina kandidatov individualistov. Se prijavijo v forum in potem sami zase raziskujejo nova obzorja in ne sprašujejo kaj dosti. Tudi prav Smile
Konec koncev je pomembno da se "prebijemo" do zadnje lekcije in pri tem čim bolj uživamo.

Lep pozdrav,
Borut

borut

Število prispevkov : 180
Join date : 14/02/2008

Nazaj na vrh Go down

Klavirska harmonika Empty Re: Klavirska harmonika

Objavlja  mat Pet 30 Okt 2009 - 23:22

Ja, povej, kaj bi rad slišal... Sam imam tudi paket klavirsko harmoniko, pa bi rad nadaljevlnega cheers...
Lahko pa se posnameš pa da vidimo malo kak ti gre v prakitčnem smislu... PA jaz tudi, povej kero pesem, Roblek, al pa kako lažjo. Zberi eno, pa primerjama, da vidiš kaki je napredek. Very Happy
Če te pa zanima glede kake psmi pa vprašaj, pa imam mogoče note, al pa če kakega notnega zapisa ne razumeš. Meni gre super.

mat

Število prispevkov : 16
Join date : 13/07/2008

Nazaj na vrh Go down

Klavirska harmonika Empty Re: Klavirska harmonika

Objavlja  BieberBlood Pon 10 Maj 2010 - 22:53

jaz se pa hodim v glasbeno šolo učit Smile
BieberBlood
BieberBlood

Število prispevkov : 7
Join date : 10/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu