Glasbena šola na daljavo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvala snovalcem glasbene sole na daljavo!

3 posters

Go down

Pohvala snovalcem glasbene sole na daljavo! Empty Pohvala snovalcem glasbene sole na daljavo!

Objavlja  ljubljancan Tor 3 Nov 2009 - 0:50

Pozdravljeni dragi prijatelji,

moram priznati, da sem z užitkom pregledal (prebral) vaše strani, posebej "mite".
Odlično zasnovano in lepo urejeno. Vesel sem, da je strani oblikoval nekdo, ki spoštuje glasbo, inštrumente, kot tudi igranje na njih. Prepričan sem, da so tudi lekcije tako lepo "popredalčkane" kot internetna stran, vsaj demo posnetki tako nakazujejo. Smile

Sam ne bom kupil nobenega paketa, saj se profesionalno ukvarjam z glasbo in igram kar nekaj inštrumentov (nekatere bolje, nekatere malo slabše), bi pa zaželel vsem kupcem paketov obilo veselja pri učenju.

Pa lep pozdrav!
Simon

ljubljancan

Število prispevkov : 1
Join date : 03/11/2009

Nazaj na vrh Go down

Pohvala snovalcem glasbene sole na daljavo! Empty Re: Pohvala snovalcem glasbene sole na daljavo!

Objavlja  spindoktor Ned 20 Dec 2009 - 18:57

Res je, mene pa zanima v kolikšnem času dobim paket če ga narolčim? kitara
dr. Spin

spindoktor

Število prispevkov : 2
Join date : 20/12/2009

Nazaj na vrh Go down

Pohvala snovalcem glasbene sole na daljavo! Empty Re: Pohvala snovalcem glasbene sole na daljavo!

Objavlja  borut Ned 20 Dec 2009 - 22:36

Pozdravljen,

pošiljko oddamo na pošto običajno 1-2 dni po naročilu.

Lp Borut

borut

Število prispevkov : 180
Join date : 14/02/2008

Nazaj na vrh Go down

Pohvala snovalcem glasbene sole na daljavo! Empty Re: Pohvala snovalcem glasbene sole na daljavo!

Objavlja  spindoktor Tor 22 Dec 2009 - 0:28

OK hvala.

spindoktor

Število prispevkov : 2
Join date : 20/12/2009

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu