Glasbena šola na daljavo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

slaba primerjava

4 posters

Go down

slaba primerjava Empty slaba primerjava

Objavlja  tosemjaz Tor 26 Jan 2010 - 0:56

Moje mnenje po 1 mesecu.

Po moje je primerjava tega paketa z lekcijami zastonj slaba primerjava. Oziroma tuki sploh ni primerjave.
Imel sem ene CDje ki mi jih je dal priatelj (slovenska zadeva - ni video ampak je samo muska) samo to je ko noč pa dan. Ko sem videl te lekcije sem padu dol, tud na you tubu ni podobnega.
No da ne bom preveč hvalil, bo še kdo reku da so mi plačali Very Happy Very Happy v glavnem tole zadevo lahko prmerjaš samo z inštruktorjem, kokr sem že tudi nekje zasledu, nikakor pa ne z zastonjkimi stvarmi. Mogoč te inštruktor še kaj več nauči samo je pa 5x dražji Very Happy pa smo tam.
Morem rečt da sem res navdušen, upam da bo tole navdušenje zdržalo do konca tečaja. cheers cheers

pozdrav vsem "sotrpinom"

aja imam pa eno vprašanje
prej ste imel na demo posnetku na internetu rjav vrat kitare zdaj pa je rdeč vrat ?!
A sem kaj zamešal ali so to druge lekcije

tosemjaz

Število prispevkov : 2
Join date : 26/01/2010

Nazaj na vrh Go down

slaba primerjava Empty Re: slaba primerjava

Objavlja  borut Tor 26 Jan 2010 - 12:34

Pozdravljen,

ja res je, kitaro in klavir smo kompletno posneli še enkrat, takrat ko smo snemali material za nemško tržišče.
Tako da sta ta dva inštrumenta popolnoma prenovljena.

Lp Borut

P.S. hvala za vaše mnenje in verjamem da navdušenje še zlepa ne bo popustilo Smile

borut

Število prispevkov : 181
Join date : 14/02/2008

Nazaj na vrh Go down

slaba primerjava Empty Re: slaba primerjava

Objavlja  tosemjaz Tor 26 Jan 2010 - 18:26

Ok hvala, saj se mi je zdelo, ker so isti komadi...

tosemjaz

Število prispevkov : 2
Join date : 26/01/2010

Nazaj na vrh Go down

slaba primerjava Empty Re: slaba primerjava

Objavlja  maask Sob 30 Jan 2010 - 10:53

Ja ta nova varianta je pa res vrhunska. Stare nisem videl razen na internetu, za novo lahko rečem samo svaka čast.

maask

Število prispevkov : 1
Join date : 29/01/2010

Nazaj na vrh Go down

slaba primerjava Empty Re: slaba primerjava

Objavlja  Sax Sre 14 Apr 2010 - 12:37

ej pa to je noro cheers cheers cheers
Prej sem imel ene CDje za 20€, sem mislu da se bom kaj naučil, sam ni šlo - zgubiš voljo.

Tole je pa Amerika! Ko sem dobu paket sem mi je kar smejal, ko sem vidu te lekcije. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Upam da se mi bo smejal tud čez eno leto... je pa res neki...tuki je res vse odvisno od človeka - tko kot piše...kolkr vadiš tolk znaš

lp ostalim udeležencem

Sax

Število prispevkov : 9
Join date : 14/04/2010

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu