Vprašanja o igranja kitari

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Vprašanja o igranja kitari

Objavlja  Lucija on Pet 21 Maj 2010 - 15:29

Najprej lep pozdrav vsem "kitaristom". Kako vam gre kaj igranje? Pri katerih lekcijah ste? No ....jaz sem pri 30 lekciji..moram glasbeno šolo res pohvaliti, ker sem se kar nekaj stvari že naučila, čeprav mi gre vse zelo počas.

Se mi pa po glavi pojavlja vprašanje...včekrat namreč zaidem na to stran, pa skoraj nikjer ne vidim, da bi kdo od vas imel kakšne težave glede igranja kitare. Ker jaz se kar velikokrat znajdem v težavi, kako določeno stvar zaigrati oz. ko jo že zaigram....niti ne vem ali je vsaj približno pravilno. Sploh igranje na desno roko mi dela preglavice pa točno nikoli ne vem kdaj moram akord zamenjat kljub temu, da velikokrat pogledam DVD. Ha,ha....očitno slab posluh.

Zato bi vas rada vprašala kakšne so vaše izkušnje glede učenja, imate kakšne predloge, kakšen nasvet, karkoli bi bilo zelo dobrodošlo.....

Pozdravček vsem,
Lucija

Lucija

Število prispevkov : 2
Kraj : Kranj

Nazaj na vrh Go down

Re: Vprašanja o igranja kitari

Objavlja  Inžinir on Pet 21 Maj 2010 - 22:20

Pa veš kako je Lucija, zgleda da smo bolj individualci. Meni gre kar dobro, je pa res da kar precej igram. Igram pa seveda takrat, ko imam čas Very Happy Tudi na tale forum kaj dosti ne gledam, ker v bistvui nimam kaj spraševati.

Treba je vadit, to je moj nasvet. Pa na kakšno kontrolno lekcijo se naroči, če imaš kamero. To ti lahko precej pomaga.

Lp Inžinir

Inžinir

Število prispevkov : 5

Nazaj na vrh Go down

Re: Vprašanja o igranja kitari

Objavlja  luj14 on Sob 12 Jun 2010 - 18:49

Ja, bolj indivualci. Si dobro povedal. Very Happy
Sicer pa gre tudi meni kar dobro.

lp

luj14

Število prispevkov : 1

Nazaj na vrh Go down