Glasbena šola na daljavo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opis oz. razlaga lekcije

3 posters

Go down

Opis oz. razlaga lekcije Empty Opis oz. razlaga lekcije

Objavlja  miran2020 Sre 30 Dec 2020 - 19:02

Že pri četrti lekciji sem opazil, da je brez razlage oz navodil. Upam, da ni še več takih. Zelo me moti, da si videov ne morem ogledati z zmanjšano hitrostjo.
Prosim za manjkajoča navodila.
LP Miran

miran2020

Število prispevkov : 1
Join date : 10/12/2020

Nazaj na vrh Go down

Opis oz. razlaga lekcije Empty Re: Opis oz. razlaga lekcije

Objavlja  borut Sob 2 Jan 2021 - 20:13

Pozdravljeni Miran,

glede prvega vprašanja - lekcije so med seboj zelo različne. Pri lekcijah - kjer je potrebna razlaga, je vsekakor tudi razlaga. Omenjena 4. lekcija vsebuje samo začetno vajo na "snare" bobnu in tukaj pravzaprav ni potrebna dodatna razlaga. Pomembno je da vadite to vajo toliko časa, da jo boste zaigrali čim bolj podobno kot je na posnetku.


Glede drugega vprašanja - vsekakor se dajo video lekcije tudi upočasniti. Če vam vaš trenutni videoplayer tega ne omogoča te možnosti, si lahko naložite npr. VLC-player, kjer lahko nastavite (oz. upočasnite) hitrost videa.
Običajno se nastavlja z desnim klikom na video in "nastavitev hitrosti" ali kaj podobnega.


Poleg te možnosti smo tudi že mi "softversko" upočasnili zadnjih 10 lekcij, kjer lahko opazujete natančno igranje na Midi podlago. (tudi te pa lahko še sami dodatno upočasnite na VLC-playerju)


Lp Borut

borut

Število prispevkov : 182
Join date : 14/02/2008

Nazaj na vrh Go down

Opis oz. razlaga lekcije Empty Re: Opis oz. razlaga lekcije

Objavlja  tomdrum Tor 5 Jan 2021 - 18:57

v pomoč: Jaz sem na Windows 7 normalno upočasnil video v Media playerju z desnim klikom. Na Win 10 sem si tudi jaz namontiral VLC in funkcionira.

tomdrum

Število prispevkov : 3
Join date : 04/11/2018

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu