Glasbena šola na daljavo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lekcije zastonj

+6
Vandrovec
macho
mat
40 letnik
borut
Super Girl
10 posters

Go down

Lekcije zastonj Empty Lekcije zastonj

Objavlja  Super Girl Ned 18 Okt 2009 - 11:13

Lep pozdrav,

na internetu sem videla kar precej materiala za učenje kitare in drugih inštrumentov praktično zastonj, se vam zdi da je res vaša šola tako dobra da se splača odšteti 290€ za njo? V čem je taka razlika?

Lp SG
P.S. prosim za hiter odgovor ker že resno razmišljam o svojem začetku učenja

Super Girl

Število prispevkov : 3
Join date : 17/10/2009

Nazaj na vrh Go down

Lekcije zastonj Empty Re: Lekcije zastonj

Objavlja  borut Ned 18 Okt 2009 - 17:37

Pozdravljena »Super Girl«
Nekaj odgovorov na vaše vprašanje lahko že najdete v tem forumu, pa tudi na naših straneh.

Razmišljam pa še naprej:
Če želim imeti avto - zato plačam določeno ceno. Zavedam se, da bi lahko dobil podoben vendar nevozen avto tudi 95% ceneje ali pa na odpadu celo zastonj. Potem bi se vozil po drugih odpadih in po kosih sestavljal svoj novi avto. Na koncu bi imel soliden avto, ki sem ga dobil (na prvi pogled) skoraj zastonj. (če bi mi ga uspelo spraviti »skozi« na tehničnem pregledu)

Pa vendar ne poznam nikogar, ki bo to tako počel. Razlogov je več. Za tako početje je potrebno imeti ogromno časa, znanja, volje in potrpljenja (pa tudi denarja). Če pa na koncu izračunamo ure sestavljanja, kilometrino za prevožene kilometre in še kaj - vidim, da zastonj stvari niso tako poceni. Ne verjamete? Potem se vprašajte, zakaj so »Oldtimerji« tako dragi Smile
- - - - - - - -
Podobno je z učenjem v naši "Glasbeni šoli na daljavo".
Na internetu je veliko material a zastonj – a večinoma v angleščini in drugih tujih jezikih.
Pri nas je kompletno gradivo v razumljivi slovenščini in učenje igranja poteka pretežno na slovenskih pesmih.
- - - - - - -
Internet je poln nasvetov »mojstrov glasbe« zastonj.
Se vam zdi, da bi nekdo, ki temeljito obvlada svoj posel (ima pedagoške in glasbene izkušnje) podajal svoje znanje zastonj?
Resni glasbeniki in inštruktorji s pedagoškimi izkušnjami ne morejo tega početi zastonj, saj od tega živijo. Tudi če je na internetu kaj kvalitetnega zastonj je to bolj reklama, kasneje pa se prav tako naročite na dostop do lekcij itd.
- - - - - - - -
Na internetu običajno najdete zgolj inserte, nepovezane lekcije, hitre kurse (nemogoče obljube - naučimo se igrati klavir v 2 urah in podobno).
Naša »Glasbena šola na daljavo« je zaključena celota pedagoških lekcij, ki upoštevajo pedagoška načela.
Polega tega pa so naše smernice tudi studijska kvaliteta, avtorske pravice, podpora pri učenju...
- - - - - - - -

Sicer naši paketi niso zastonj – so pa bistveno cenejši kot npr. zasebni učitelj, ki bi za 70 ur(lekcij) zaračunal cca 1400€ (kar tudi ni ravno zastonj).

Sicer pa namesto konca še tale modra misel, saj vemo Very Happy
»Zastonj kosila so na koncu običajno najdražja!«

Lep dan še naprej,
Borut

borut

Število prispevkov : 182
Join date : 14/02/2008

Nazaj na vrh Go down

Lekcije zastonj Empty Re: Lekcije zastonj

Objavlja  Super Girl Pon 19 Okt 2009 - 10:13

Hvala za odgovor.
To o "zastonj kosilih" pa tudi v praksi drži, ja.
Lp

Super Girl

Število prispevkov : 3
Join date : 17/10/2009

Nazaj na vrh Go down

Lekcije zastonj Empty Re: Lekcije zastonj

Objavlja  40 letnik Pon 19 Okt 2009 - 11:34

Tole zgoraj je pa dobro napisano. Tudi sam sem se poizkusil "malo tu - malo tam" učiti zastonj.

Rezultat? Skoraj se zasovražil inštrumet! Smile
Nerazumljive razlage, armada nekih strani, ki vse na isti način razlagajo neke tonalitete in kvintne kroge in kaj jaz vem kaj še...

Potem sem naletel na tole stran in pred enim letom naročil paket. Rekel sem si, klinc pa 300€, nekaj sem bom že sigurno naučil, vsaj osnovo.
No in tako je tudi bilo. Veliko vaje, (kot je kar precejkrat zapisano v paketu Very Happy Very Happy Very Happy ), pa gre.

Zdaj že kar lepo špilam (za moje pojme seveda). Tudi iz kakšne pesmarice z akordi že kaj zaigram, kaj več zaenkrat niti ne rabim.

Glasbeni pozdrav "vsak dan boljšega" kitarista,
Franc

P.S. pa še kitaro sem dobil ki je še vedno v odličnem stanju. sunny

40 letnik

Število prispevkov : 1
Join date : 19/10/2009

Nazaj na vrh Go down

Lekcije zastonj Empty Re: Lekcije zastonj

Objavlja  mat Pet 30 Okt 2009 - 23:36

Ok, mogoče so lekcije za harmoniko res malo čudne, amapk za klavir, pa kitaro so pa res nekatere zelo dobre. Pač osnova je da si vztrajen in delaš na tem magari 2-3ure na dan. Recimo da kalvirko od inštrumentov ki jih znam igrat nekak najbolj znam, sem pa zaj preko youtube malo za piano, pa na kitari delam ko nor Basketball ... Je pa predpogoj glasbena teorija, brez tega jebeš ježa. Se defenitivno splača 300€ dat, pa imaš lepo izpeljano zadevo. Čakamo na novi del. Da bo malo bolj težaven

mat

Število prispevkov : 16
Join date : 13/07/2008

Nazaj na vrh Go down

Lekcije zastonj Empty Re: Lekcije zastonj

Objavlja  macho Sob 7 Nov 2009 - 16:06

Maš prav. Tud jaz sem pred časom naročil neki tečaj kitare za 25€. Ej, po dveh dneh sem obupal. Sam muska na CDju in kup nekih zapiskov.
Tole lekcije na daljavo so prava stvar, zraven pa pregledujem še youtube. Sam brez osnove ti tut youtube ne pomaga, vsaj meni ni. Very Happy

macho

Število prispevkov : 1
Join date : 07/11/2009

Nazaj na vrh Go down

Lekcije zastonj Empty Re: Lekcije zastonj

Objavlja  Vandrovec Tor 8 Dec 2009 - 21:59

Sam res, lej vsak 2 dnevni tečaj "ne vem česa" stane več kot 290€. Po moje tole ni prevelika cena če je za leto in pol igranja. Ne vem pa kaj je v paketu. Very Happy
Glede na to da že kar dobro špilam kitaro in klavir tega ne potrebujem. Mogoče kdaj kakšna frajtonarca cheers

Vandrovec

Število prispevkov : 1
Join date : 08/12/2009

Nazaj na vrh Go down

Lekcije zastonj Empty Re: Lekcije zastonj

Objavlja  kralj Sob 2 Jan 2010 - 13:13

Razlika je očitna.
Jaz sem imel eno nemško zadevo za 25€ in sem opustič učenje po dveh tednih. (govorim tekoče nemško tako da to ni bil problem) Smile
Potem sem kupil lani tale paket od glasbene šole na daljavo in je razlika več kot očitna. Zdaj sem nekje na sredini, tud nimam časa veliko vadit, je pa vsekakor vredno tega dnarja.

Mogoče bi bil še boljši inštruktor na domu, samo 15 obiskov po 20 € inštruktorja je spet 300€. Tolk te pa v 15 urah ne nauči inštruktor, kot 70 lekcij tega paketa. to pa lahko zdaj že rečem. Vsak pa seveda izbira po svoji želji, govorim samo v svojem imenu - da mi zaenkrat ni žal.

kralj

Število prispevkov : 1
Join date : 02/01/2010

Nazaj na vrh Go down

Lekcije zastonj Empty Re: Lekcije zastonj

Objavlja  sidarta Čet 14 Jan 2010 - 23:12

O ŠIT KAŠNA BUTASTA VPRAŠANJA MAŠ SUPER GIRL lol!

JAZ SEM IMEL DVD GUITER ESSENTIALS (AL NEKAJ TAKEGA) IZ BOFA ZA 18€. TO JE MALO VEČ KOT ZASTONJ.

JE PA RES DA SEM GA KUPIL ZASTONJ. NEUPORABNA ZADEVA. MOGOČE UPORABNA ZA TISTEGA KI ŽE KAR DOBRO ŠPILA. PA ŠE V ANGLEŠČINI.

KO SEM ODPRU TALE PAKET GLASBENE ŠPLE NA DALJAVO ?!?!?
EJ TO JE TO!! PA TO SEM RABU!! TO JE PA RES RAZUMLJOVO PRIKAZANO. PA TUDI NI NEKIH BUTCEV KI SE FRAJARJO TKO KOT NA YOU TUBU.

SVAKA ČAST DA STE TOLE SPRAVILI SKUPAJ. cheers cheers cheers

LP

sidarta

Število prispevkov : 1
Join date : 14/01/2010

Nazaj na vrh Go down

Lekcije zastonj Empty Re: Lekcije zastonj

Objavlja  Super Girl Sob 16 Jan 2010 - 18:13

Ja, vsaka čast konstruktorjem tele šole.

Sem potem kupila paket kitara in mi ni žal. Tegale pa res ne dobiš nikjer zastonj. Razlika je očitna !!
Sicer sem šele pri 20 lekciji, ma imam občutek da že kar dobro igram. Very Happy

afro Super Girl afro

Super Girl

Število prispevkov : 3
Join date : 17/10/2009

Nazaj na vrh Go down

Lekcije zastonj Empty Re: Lekcije zastonj

Objavlja  slack Pet 22 Jan 2010 - 15:06

Za malo denarja - malo muzike Very Happy Very Happy

slack

Število prispevkov : 3
Join date : 21/01/2010

Nazaj na vrh Go down

Lekcije zastonj Empty Re: Lekcije zastonj

Objavlja  neznanka Pon 24 Maj 2010 - 23:03

lep pozdrav...

spet js.lani sem hotela naročiti paket kitara vendar je nekaj prišlo vmes Very Happy . pa sem še vedno malo skeptična glede tega pa me zanima, če bi bilo možno da bi si ogledala nevem recimo prvo vajo, da bi si znala predstavljati kako ta vaja poteka... Laughing

lp neznanka

neznanka

Število prispevkov : 6
Join date : 28/03/2009

Nazaj na vrh Go down

Lekcije zastonj Empty Re: Lekcije zastonj

Objavlja  borut Tor 25 Maj 2010 - 11:15

Pozdravljeni,

pošljite mi svoj naslov na mail borut.brulc@siol.net pa vam brez obveznosti pošljemo tako vajo na vaš naslov.

Lp Borut

borut

Število prispevkov : 182
Join date : 14/02/2008

Nazaj na vrh Go down

Lekcije zastonj Empty Re: Lekcije zastonj

Objavlja  borut Tor 25 Maj 2010 - 13:27

P.S. lahko pa se tudi oglasite pri nas in vam pokažemo kako zadeva izgleda.

Lp Borut

borut

Število prispevkov : 182
Join date : 14/02/2008

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu